E-prasmju nedēļa Latvijā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju (RAPLM) no 2. līdz 5.martam rīkos Latvijā pirmo e-prasmju nedēļu ar mērķi veicināt iedzīvotāju sekmīgu integrāciju informācijas sabiedrībā.

E-prasmju nedēļa (e-skills week) tiks rīkota visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, tai skaitā Latvijā. Projekta ietvaros tiks popularizētas inovācijas apmācību un izglītības procesā, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pieejamie pakalpojumi. E-prasmju nedēļas ietvaros dalībniekiem būs iespējams apgūt jaunas IKT iemaņas, kā arī mācību spēkiem apgūt jaunas prasmes, izmantojot e-pakalpojumus un tādējādi uzlabojot mācību procesu. Laikā no 2010. gada 2. līdz 5. martam dalībnieki tiks aicināti pārbaudīt savas IKT prasmes, iesaistoties vienotajā Eiropas eCitizen un ECDL sertifikācijas sistēmā.

E-prasmju nedēļas ietvaros arī Attīstības un Inovāciju Mācību Centrs piedāvās ogrēniešiem informācijas un prasmju pārbaudes programmu. Programmas saturs tiks precizēts.

Sīkāku informācijumeklējiet Latvija @ Pasaule mājas lapā.