Inovatīvās tehnoloģijas NVO līderiem

KonkurssLai veicinātu un atbalstītu nevalstisko organizāciju dalībniekus un vadītājus apgūt e-prasmes un savā darbā izmantot inovatīvas tehnoloģijas, LIKTA Latvija@Pasaule iniciatīvas ietvaros sadarbībā ar Microsoft Latvia un biedrību „Latvijas Pilsoniskā alianse” izsludina konkursu nevalstiskajām organizācijām – „Inovatīvās tehnoloģijas NVO līderiem”.

Konkursa mērķis ir veicināt NVO pozitīvo publicitāti, iesaisti pilsoniskās sabiedrības jautājumu risināšanā un atbalstīt NVO līderu interesi par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespēju izmantošanu savā darbā, veicināt moderno komunikācijas līdzekļu un prezentācijas rīku izmantošanu NVO popularizēšanā un sekmēt NVO efektīvu darbu, kā arī veicināt sadarbību un informācijas apmaiņu Latvijā un starptautiski.

Konkurss tiek izsludināts divās kategorijās:

  1. prezentācija par savu NVO, kas veidota MS PowerPoint vai Movie Maker vidē;
  2. NVO mājas lapas (koplietošanas vides), kas veidotas Windows Live vidē.

Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt no 2010.gada 1.februāra līdz 2010.gada 1.aprīlim. Ar konkursa nolikumu aicinām iepazīties www.latvijapasaule.lv, www.likta.lv mājas lapās un Latvijas NVO vortālā www.nvo.lv.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti NVO līderiem organizētā konferencē 12. maijā.

Papildu informācija:

Māra Jākobsone, LIKTA viceprezidente, Zane Pīzele, Latvija@Pasaule mācību centra direktore t. 67311821, office@likta.lv, www.latvijapasaule.lv