Attīstības un inovāciju mācību centrā apgūst datorprasmes un pārbauda zināšanas

3. martā Attīstības un inovāciju mācību centrā (AIMc) notika vairāki pasākumi, kur Ogres iedzīvotāji aktīvi iepazinās ar datorpasauli un pārbaudīja savas zināšanas.

Plkst. 10.00 uz semināru pulcējās tie, kam līdz šim nav bijusi iespēja apgūt datorprasmes. Semināra laikā AIMc darbinieki iepazīstināja klātesošos ar datortehnikas galvenajām komponentēm, iespējām kā izmantot internetu un kādi resursi tur pieejami. Lai apmeklētāji turpmāk patstāvīgi varētu apgūt zināšanas, semināra laikā viņi iepazinās ar tīmekļa vietnēm, kur ir pieejami bezmaksas multimediju mācību materiāli. Semināra piedalījās 15 dalībnieki.

Plkst. 12.00 darboties sāka 15 ogrēnieši, kuri vēlējās noteikt savu datorprasmju zināšanu līmeni ar tiešsaistes testu IT barometrs, ko piedāvā LIKTA.

Plkst. 14.00 notika seminārs par bezmaksas programmu iespējām darbam, mācībām un izklaidei. Semināru vadīja SIA “Odo” pārstāvis, klātesošos iepazīstinot ar atvērtā pirmkoda ideju un konkrētām vietnēm internetā, kur pieejama šāda veida programmatūra. Semināra prezentācija ar stāstījumu tika ierakstīta un ir pieejama ikvienam interneta vietnē www.odo.lv sadaļā apmācība. Šo semināru apmeklēja 15 interesenti.

Plkst. 16.00 mācību centru apmeklēja 12 Ogres Profesionālās vidusskolas audzēkņi. Viņi kārtoja eksāmenus, lai iegūtu starptautisku datorprasmes apliecinošu sertifikātu ECDL.

Visi pasākumi Attīstības un inovāciju mācību centrā notika e-prasmju nedēļas ietvaros.

Paldies visiem, kas piedalījās! Veiksmi turpmāko datorprasmju pilnveidē!