Ko saka par ECDL sertifikātu tā īpašnieki?

Ko saka par mums ECDL sertifikātu īpašnieki?E-prasmju nedēļas ietvaros Ogres profesionālās vidusskolas audzēkņi kārtoja pie mums testus ECDL sertifikātu iegūšanai. Lūk, kādas ir viņu atsauksmes.

Aļona Lukašenoka, izglītības programmas “Datorsistēmas” vadītāja: “Sadarbībā ar Attīstības un inovāciju mācību centru mācību laikā audzēkņiem ir iespējams iegūt Eiropas datorprasmes sertifikātu (ECDL).”

Mārtiņš Šteinbergs, izglītības programmas “Datorsistēmas” 3. kursa audzēknis: “Nupat savas prasmes darbā ar datoru apliecināju, kārtojot ECDL sertifikātu.”

Dainis Skuja, izglītības programmas “Datorsistēmas” 3. kursa audzēknis: “Šogad esmu viens no tiem, skolas audzēkņiem, kuri kārtoja datorprasmju eksāmenus, lai iegūtu ECDL sertifikātu.”

Jevgenijs Kondratjuks, izglītības programmas “Datorsistēmas” 3. kursa audzēknis: “Par īpašu bonusu uzskatu iespēju iegūt ECDL sertifikātu”

Mārtiņš Švirksts, izglītības programmas “Datorsistēmas” 4. kursa audzēknis: “Visur ir nepieciešami speciālisti, un es būšu labs speciālists – ar Eiropas līmeņa datorprasmēm”

Avots: Ogres novada laikraksts “Ogrēnietis”