Atsauksmes par Gundegas fotokursiem

Foto kursi ar Gundegu notiek pilnā sparā, bet esam jau saņēmuši atsauksmes no iepriekšējo kursu apmeklētājiem. Esam gandarīti par apmeklētāju augsto novērtējumu un lielisko sadarbību ar fotomākslinieci.

“Ļoti labs materiāla izklāsts. Detalizēta fotogrāfiju analīze. Patika pasniedzējas attieksme. Kursos papildināju savas zināšanas par fotogrāfēšanu un ieguvu jaunas par datorapstrādi. ”

Māra Š.

”Vērtīgas zināšanas, kuras var pielietot dzīvē. Man patika praktiskās nodarbības un pasniedzējas komentāri par mūsu bildēm.”

Marina O.

“Iemācījos daudzko noderīgu par praktisko fotogrāfēšanu. Guvu daudz noderīgas informācijas, vēlmi mācīties un darīt kaut ko tālāk foto jomā. Ieguvu noderīgus materiālus, kurus varēšu pārlasīt arī pēc kursiem. Patika mācīties datorapstrādi un apjaust, ka šo to arī tajā visā saprotu un vēlos mācīties vēl.”

Andreta S.

“Ļoti patika, jo bija gan teorija, gan praktiskā fotogrāfēšana, kā arī iespēja iemācīties apstrādāt bildes datorā. Viss kopumā bija ļoti labi!”

Ita E.

”Šajos kursos atsvaidzināju zināmās lietas, ieguvu daudz jaunas. Uzzināju visādus knifiņus un sīkumiņus par fotošopu, gan pašu fotogrāfēšanu. Vissuperīgākā pasniedzēja!!!”

Mareks Š.

“Tā kā es zināju uz ko nāku, tad esmu apmierināta ar kursiem. Visinteresantāk man šķita apstrādes programmu apgūšana, praktiskie darbi un to vērtēšana.”

Sigita R.I.

“Daudzas lietas bija iepriekš zināmas, bet fotokursos varēju visu salikt pa plauktiņiem. Visvairāk patika plenēri, jo tad pasniedzēja varēja visobjektīvāk ieteikt, kā izlabot kļūdas un bija iespēja atgriezties tai pašā vietā un bildi uztaisīt labāku.”

Ģederts B.

“Ieguvu pašas nepieciešamākās zināšanas, lai turpmāk varētu uzņemt labākas bildes. Bija laba iespēja plenērā pielietot iegūtās zināšanas.”

Agnese L.