Senioru datorklubs Ikšķilē

Aicinām Ikšķiles seniorus pieteikties bezmaksas datorkluba nodarbībām. Datorkluba nodarbības sāksies šī gada 3. novembrī un ilgs līdz pat mācību gada beigām. Nodarbības būs trešdienās no plkst.16.00 līdz 18.00 Ikškiles vidusskolas datorklasē.

Pirmās datorkluba nodarbībās seniori apgūs pamatzināšanas par datoru lietošanu, bet turpmākajās tikšanās reizēs datorklubā senioriem būs iespējams pilnveidot savas zināšanas un noskaidrot tieši sev būtiskos jautājumus par datoriem, jo datorkluba nodarbību tēmas tiks pielāgotas senioru vajadzībām konkrētajā brīdī. Plānots, ka seniori tiksies ar pasniedzējiem vismaz divas reizes mēnesī trešdienās Ikšķiles vidusskolas datorklasē.

Nodarbības vadīs pieredzējuši datorprasmju pasniedzēji. Par nodarbību laikā stāstīto un rādīto tiks veidoti videoieraksti, kas pēc nodarbības ikvienam būs pieejami internetā. Šādi veidoti mācību materiāli ir atkārtoti izmantojami gan, lai seniori varētu atkārtot nodarbībā apgūto, gan, lai mācību tēmu apgūtu tie, kas nav piedalījušies klātienes nodarbībās.

Informācijas tehnoloģijas mainās, un šodien apgūtās datorprasmes jau rīt var nederēt, tāpēc Ikšķiles senioru datorkluba nodarbību laikā pasniedzēji senioriem nodos zināšanas, kā izmantot interneta iespējas, lai mācītos gan savstarpēji sadarbojoties, gan, izmantojot interneta forumus, saņemtu atbalstu un palīdzību par sev neskaidrajiem jautājumiem.

Projektu “Ikšķiles novada senioru datorklubs” īsteno Attīstības un inovāciju mācību centrs sadarbībā ar Ikšķiles pensionāru biedrību “Saulgrieži” un SIA “Odo”. Projektu finansē Ikšķiles novada pašvaldība un AS “Swedbank”. Projekta īstenošanu atbalsta Ikšķiles vidusskola.

Papildus informācija un pieteikšanās datorkluba nodarbībām pa tālruni 26363720.

Informāciju sagatavoja Ieva Vītoliņa, Attīstības un inovāciju mācību centra valdes priekšsēdētāja, m.t.: 29215073.