Aicinām Latvijas uzņēmumus piedalīties mazo un mikro uzņēmumu apmācību projektā, kur 80% apmācību izmaksu līdzfinansē Eiropas Savienība!

Attīstības un Inovāciju mācību centrs aicina mazos un mikrouzņēmums iesaistīties apmācību projektā “Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai”.

Projekta mērķis ir, izmantojot IKT tehnoloģiju un e-prasmju sniegtās iespējas, palielināt mikro un mazo uzņēmumu (MMU) konkurētspēju un nodrošināt ilgstošu mikro un mazo uzņēmumu izaugsmi .

Projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 “Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai” (līgums Nr. L-APA-12-0031) tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.3.1.1.1. apakšaktivitātes „Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai – atbalsts partnerībās organizētām apmācībām” atbalstu.

Komersantu kvalifikācijas kritēriji

Apmācību saturs

  • 1. līmeņa apmācības – 1 dienas apmācību semināri par IKT izmantošanas priekšrocībām «Digitālās prasmes un IKT risinājumi produktivitātes celšanai»
  • 2.līmeņa apmācības – 10 IKT modulārie kursi «IKT rīku izmantošanu MMU konkurētspējai un attīstībai»
  • 3. līmeņa apmācības – padziļināti kursi, tieši saistīti ar konkrēto uzņēmumu «IKT risinājumu izmantošana biznesa efektivitātes celšanai un eksporta attīstībai»

Attīstības un Inovāciju centrs, sadarbībā ar SIA „LatInSoft”, piedāvā 1. līmeņa semināru un sadarbībā ar A/S „Datorzinību centrs”, piedāvā 2. līmeņa moduļu apmācības Ogrē.

Pēc katra kursa dalībnieks saņem mācību materiālus, piekļuvi e-apmācību videi, kā arī diplomu (sertifikātu) par kursa apgūšanu.

Komersantu reģistrācijas procedūra:

  • Sākuma reģistrācija portālā www.mmu.lv klikšķinot sadaļā “Reģistrēties” vai klikšķinot uz banera “Piesakies apmācībām”
  • Komersantam atveras reģistrācijas forma, kurā jāizpilda visas ailes un jāspiež “reģistrēties”
  • Ar saņemto pieejas paroli un lietotājvārdu komersants portālā piekļūst savai pieteikuma anketai, kur aizpilda prasīto informāciju. Kvalifikācijas pieteikums nonāk pie projekta īstenotājiem.

Sīkāka informācija par projektu www.mmu.lv