Bezmaksas informatīvais seminārs mikro un mazajiem uzņēmējiem

Aicinām uzņēmumus piedalīties mazo un mikro uzņēmumu apmācību projektā, kur 80% apmācību izmaksu līdzfinansē Eiropas Savienība!

Bezmaksas informatīvais seminārs par apmācību moduļiem 13. februārī plkst. 17.00 Ogrē, Grīvas prospektā 4a „Attīstības un Inovāciju mācību centrs” telpās. Lūdzam uzņēmējus pirms tam pieteikties pa tālruni 26363720 vai rakstot uz e-pastu guna.vilipsone@aimc.lv

„Attīstības un Inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar A/S „Baltijas Datoru akadēmija” un SIA „LatInSoft”, piedāvā apmācības Ogrē:

 1. Digitālās prasmes un IKT risinājumi produktivitātes celšanai(digitāli risinājumi, kas nodrošina MMU produktivitātes celšanu);
 2. Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) pamati uzņēmējdarbības atbalstam;
 3. Dokumentu sagatavošana un lietvedības organizēšana (MS Word 2010);
 4. Tabulas, aprēķini un grafiki (MS Excel 2010);
 5. Datu analīze un pārskatu sagatavošana, izmantojot elektroniskās tabulas (MS Excel 2010);
 6. Datorizēta grāmatvedības uzskaite (Tildes Jumis mini);
 7. Prezentācijas tehnoloģijas un metodes (MS PowerPoint);
 8. Interneta iespējas uzņēmējdarbības atbalstam un attīstībai;
 9. Komunikācija ar klientiem un sadarbības partneriem;
 10. E-komercija un interneta mārketings;
 11. Projektu vadības pamati.

Katra kursa garums 16 mācību stundas klātienē + 30 dienas E-kurss. Dalībnieki saņem sertifikātu.

Papildus informācija par projektu, kā arī komersantu kvalifikācijas kritēriji aplūkojami projekta mājas lapā www.mmu.lv, kā arī zvanot uz “Attīstības un Inovāciju mācību centrs” Gunai Vilipsonei 26363720.

Projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 “Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai” (līgums Nr. L-APA-12-0031) tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.3.1.1.1. apakšaktivitātes „Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai – atbalsts partnerībās organizētām apmācībām” atbalstu.