Aicinām bērnus un jauniešus 29. decembrī piedalīties apkārtējās vides izpētes pasākumos

EEZ Finanšu instrumenta projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” (Līgums Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/072/025) ietvaros aicinām bērnus un jauniešus 29. decembrī piedalīties apkārtējās vides izpētes pasākumos.

Šī publikācija ir sagatavota projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” (Līgums Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/072/025) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

sif-logo

 

Plkst. 12.00 -14.00 tikšanās ar jauniešu iniciatīvas AntiNoise pārstāvi, kurš iepazīstinās ar galvenajām problēmām, ko rada troksnis Ogrē un cilvēku ikdienā.

Plkst. 14.00 dosimies mācību ekskursijā/pārgājienā – pētīt apkārtējo vidi un noteikt trokšņu līmeni Ogrē. Mācību ekskursijas laikā apgūsim, kas ir vides troksnis un kā veic šādus trokšņa mērījumus, kā arī veiksim ikdienas maršrutu skaņu mērīšanu ap Ģimenes dienas atbalsta centru.

Pasākuma laikā kopīgi izvirzīsim apkārtējās vides problēmas, domāsim, kā tās atrisināt, iepriekš veicot izpētes darbu, un piedāvāsim savus risinājumus atbilstoši vides ilgtspējības principiem.

Mācību ekskursiju vadīs skolotāja Nora Meire kopā ar iniciatīvas AntiNoise pārstāvi.

Lūdzu, pieteikties, sūtot e-pastu Gundai Rudenei gunda.rudene@ogresnovads.lv vai zvanot: 28807875.

Informācija par projektu

Projektu īsteno biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar Ogres novada Ģimenes atbalsta dienas centru.

Projekta mērķis ir veicināt sociālo iekļaušanu vismaz 66 Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļautajiem bērniem un jauniešiem, kā arī to ģimenēm, organizējot apmācības sociālo un digitālo prasmju pilnveidošanai, īstenojot kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespējas, izmantojot motivējošus LEGO robotikas elementus.

Projekta galvenās aktivitātes:

  1. inovatīva kvalitatīva brīvā laika pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamās metodikas, mācību programmas un materiālu izstrāde.
  2. pakalpojuma aprobācija, organizējot seminārus, kursus, tai skaitā tālmācības kursu un nometnes bērniem un jauniešiem.

Projekta kopējais budžets ir 19 698,04 Euro. Projekts tiek īstenots no 01.08.2014. līdz 31.07.2015.

Informāciju sagatavoja:
projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” vadītāja
Ieva Vītoliņa
m.t. 29215073
ieva.vitolina@aimc.lv
www.aimc.lv

Šī publikācija ir sagatavota projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” (Līgums Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/072/025) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu līdzfinansē Ogres novada pašvaldība.

sif-logo

 

Ogres_novada_gerbonis

 

Sabiedrības integrācijas fonda tīmekļa vietne: www.sif.lv
EEZ Finanšu instrumenta tīmekļa vietne Latvijā: www.eeagrants.lv
EEZ Finanšu instrumenta oficiālā tīmekļa vietne: www.eeagrants.org
Ogres novada pašvaldības tīmekļa vietne : www.ogresnovads.lv