Aicinām bērnus un jauniešus pieteikties tālmācības kursam

EEZ Finanšu instrumenta projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” (Līgums Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/072/025) ietvaros aicinām bērnus un jauniešus, kuriem nav iespējams apmeklēt klātienē nodarbības par sociālo pramju pilnveidi, izmantojot LEGO robotikas elementus, pieteikties tālmācības kursam, kas paredz iespēju saņemt LEGO robotu uz mājām un ar e­materiālu palīdzību apgūt darbošanos ar robotiem.

Šī publikācija ir sagatavota projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” (Līgums Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/072/025) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

sif-logo

 

Tālmācības nodarbības vadīs skolotāja Nora Meire. Tālmācības kursa norises laiks ir no 01.12.2014. – 30.06.2015. Materiāli mācībām ir pieejami robotu projekta mājas lapā.

Papildus informācija iegūstama sazinoties ar projekta vadītāju Ievu Vītoliņu ieva.vitolina@gmail.com, m.t. 29215073 vai projekta partnera koordinatori Gundu Rudeni gunda.rudene@ogresnovads.lv m.t. 28807875.

Lūdzu, pieteikties nodarbībām, sūtot e-pastu Gundai Rudenei gunda.rudene@ogresnovads.lv vai zvanot: 28807875.

Atgādinām, ka joporojam notiek klātienes nodarbību cikls par sociālo prasmju apguvi, izmantojot LEGO robotikas elekmentus. Nodarbības notiek biedrības „Attīstības un inovāciju mācību centrs” telpās Grīvas prospektā 4a vienu reizi nedēļā (pirmdienās vai ceturtdienās) no plkst. 16:00-18:00. Nodarbības vada Jānis Iklāvs un Nora Meire. Nodarbībām, lūdzu, pieteikties, sūtot e-pastu Gundai Rudenei gunda.rudene@ogresnovads.lv vai zvanot: 28807875.

Informācija par projektu

Projektu īsteno biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar Ogres novada Ģimenes atbalsta dienas centru.

Projekta mērķis ir veicināt sociālo iekļaušanu vismaz 66 Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļautajiem bērniem un jauniešiem, kā arī to ģimenēm, organizējot apmācības sociālo un digitālo prasmju pilnveidošanai, īstenojot kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespējas, izmantojot motivējošus LEGO robotikas elementus.

Projekta galvenās aktivitātes:

  1. inovatīva kvalitatīva brīvā laika pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamās metodikas, mācību programmas un materiālu izstrāde.
  2. pakalpojuma aprobācija, organizējot seminārus, kursus, tai skaitā tālmācības kursu un nometnes bērniem un jauniešiem.

Projekta kopējais budžets ir 19 698,04 Euro. Projekts tiek īstenots no 01.08.2014. līdz 31.07.2015.

Informāciju sagatavoja:
projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” vadītāja
Ieva Vītoliņa
m.t. 29215073
ieva.vitolina@aimc.lv
www.aimc.lv

Šī publikācija ir sagatavota projekta “Ogres novada sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālās integrācijas pasākumi” (Līgums Nr.2013.EEZ/PP/1/MIC/072/025) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu līdzfinansē Ogres novada pašvaldība.

sif-logo

 

Ogres_novada_gerbonis

 

Sabiedrības integrācijas fonda tīmekļa vietne: www.sif.lv
EEZ Finanšu instrumenta tīmekļa vietne Latvijā: www.eeagrants.lv
EEZ Finanšu instrumenta oficiālā tīmekļa vietne: www.eeagrants.org
Ogres novada pašvaldības tīmekļa vietne : www.ogresnovads.lv