SIF projekts “Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim” sāksies ar ekspertu un jauniešu diskusiju

Nevalstiskā organizācija “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar Ogres Jauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociāluzņēmējdarbības centru “O ISTABA” 2017. gada 15. martā ir uzsākusi īstenot Sabiedrības integrācijas fonda atbalstīto projektu “Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim”.
Projekts paredz izveidot neformālās izglītības metodiku jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences pilnveidei. 60 Ogres novada jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem būs iespējams izmēģināt izstrādāto metodiku kopā ar mentori, izaugsmes treneri un jauniešu iniciatīvas grupas O ISTABA vadītāju Lāsmu Cimeri. Nodarbības plānotas skolēnu vasaras brīvlaikā, paredzot 24 stundu nodarbību ciklu vienai jauniešu grupai.

Viena no pirmajām projekta aktivitātēm ir ekspertu un jauniešu diskusija, kas notiks 24. aprīlī plkst. 14.00 neformālā gaisotnē kafejnīcā “Ezītis miglā” (Ogrē, Brīvības ielā 19). Diskusijas mērķis ir iegūt viedokli un priekšlikumus metodikas izstrādei no dažādu jomu ekspertiem un jauniešiem, kā jauniešiem pilnveidot zināšanas un prasmes pilsoniskās līdzdalības jomā, lai jauniešu aktivitātes būtu jēgpilnas, apkārtējiem līdzcilvēkiem noderīgas. Diskusijas moderatore ir līdzdalības eksperte Madara Ūlande.

Aicinām jauniešus, izglītības nozares un pašvaldības pārstāvjus piedalīties diskusijā. Dalību diskusijā jāpiesaka līdz 18. aprīlim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu ieva.vitolina@gmail.com. Vietu skaits ierobežots.

Papildu informācija: Projekta vadītāja Ieva Vītoliņa,  m.t. 29215073, e-pasts: ieva.vitolina@gmail.com

Projekta tīmekļa vietne: butnoderigam.wordpress.com

Projektu un diskusiju finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līguma Nr. 2017.LV/NVOF/PSA/034/05.